Apie mus

Atrasti matchą ir jos naudą buvo itin pozityvi patirtis, tačiau radimas autentiškos, aukštos kokybės matchos kasdieniam vartojimui buvo iššūkis net ir ieškant užsienyje, o ir vietinės kavinės ne visada galėjo pasiūlyti autentikos ir skonio, kurio ieškojau. Būtent tai ir pagimdė idėją į Lietuvą atgabenti tikros japoniškos matchos. Bet viskas nuo pradžių...


Ieškodama idealaus tiekėjo teko susipažinti su įvairia kandidatų siūloma produkcija, tačiau niekas negalėjo prilygti tam, ką radau Japonijoje. Švelnus, salstelėjęs skonis, ryški žalia spalva ir itin kruopštus matchos auginimo procesas mane itin sužavėjo.

Kadangi derliaus nuėmimo laikas slepia puikios matchos paslaptį, mūsų tiekėjas pasiūlė puikiausią ceremoninę matchą iš kiekvienais metais renkamo pirmojo derliaus, o kulinarinę matchą iš pirmo ir antro derliaus mišinio. Būtent šių pirmųjų derlių pasirinkimas užtikrina subtilų skonį, vengiant kartumo, kuris dažnai būna vėlaus derliaus rezultatas bei ne. Dabar su dideliu džiaugsmu siūlome ne tik nuostabią ceremoninę matchą, bet ir nepakartojamą kulinarinę matchą, kuri yra universali ir itin prieinama.

Šis produktas atsirado iš didelės ir nuoširdžios meilės matchai, tad su visa komanda didžiuojamės galėdami pasidalinti šiuo ypatingu gamtos kūriniu su visais.