Siuntimo ir grąžinimo politika

Siuntmo politika

 • Nepriklausomai nuo pasirinkto Prekių pristatymo būdo Pirkėjas įsipareigoja pateikti tikslius Asmens ir Pristatymo adreso duomenis, o taip pat nurodyti visą tiksliam pristatymui reikalingą papildomą informaciją (pavyzdžiui, prekybos ar verslo centro pavadinimą, pastato korpusą, aukštą, buto ar kabineto numerį, laiptinės kodą ir pan.).
 • Atsiimdamas Prekes iš kurjerio Pirkėjas įsipareigoja patikrinti Prekių siuntos būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą, o pastebėjęs pakuotės pažeidimą arba komplektacijos neatitikimą, nedelsiant apie tai informuoti kurjerį, pareikalauti surašyti pakuotės pažeidimo aktą, padaryti pažeistos pakuotės ar prekių nuotraukas ir išsiųsti jas Pardavėjui el. paštu hello@matchapatcha.com. Atsiėmus užsakytas Prekes iš kurjerio ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl Prekių pažeidimų (jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas) bei Prekių komplektacijos neatitikimų (jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu).
 • Pirkėjas įsipareigoja Prekes priimti arba atsiimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas Prekių pats priimti negali, o Prekių pristatymo dokumentai patvirtina, kad Prekės buvo pristatytos Pirkėjo nurodytu Pristatymo adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamam gavėjui.
 • Pardavėjas įsipareigoja stengtis laikytis Prekių informacijoje nurodytų Pristatymo terminų, o jeigu to padaryti negali, įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti kitas Prekių pristatymo ar Sutarties nutraukimo sąlygas.
 • Pirkėjas yra iš anksto informuotas ir sutinka, kad:
 1. tam tikrais atvejais (pavyzdžiui, kuomet Prekių likutis sandėlyje yra mažas ir keli pirkėjai vienu metu užsako tą pačią Prekę arba Prekė buvo išparduota laukiant išankstinio apmokėjimo patvirtinimo iš banko ar mokėjimų sistemos) Prekių informacijoje nurodytas pristatymo terminas gali keistis;

 2. išimtiniais atvejais Prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų ir tiesiogiai nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių (pavyzdžiui, kuomet Prekės yra užsakomos prieš reikšmingų švenčių laikotarpį, dėl susidariusių spūsčių keliuose, blogų oro sąlygų ar pan.).
 • Pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti: kuomet gaunate į savo el.paštą laišką nuo mūsų, jog užsakymas yra patvirtintas.
 • Prekės Pirkėjui yra pristatomos tik darbo dienomis ir valandomis. Išeiginės bei švenčių dienos į Pristatymo terminą yra neįskaičiuojamos.
 • Jeigu prekės jau yra sandėlyje jos pristatomos per 3 - 5 darbo dienas.
 • Pardavėjas visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už Pristatymo terminų pažeidimą, jeigu Prekės Pirkėjui buvo nepristatytos arba pristatytos vėliau dėl paties Pirkėjo kaltės arba dėl tiesiogiai nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių (Force majeure).


Pinigų ir prekių grąžinimo politika: 

Turite teisę atšaukti savo užsakymą per 14 dienų nepateikiant jokios priežasties. 

Savo užsakymą galite atšaukti per 14 dienų nuo užsakytų prekių gavimo. 

Jeigu norite sėkmingai atšaukti užsakymą, turite mus informuoti ir suteikti visą reikalingą informaciją. 

Apie užsakymo atšaukimą galite mus informuoti el. paštu hello@matchapatcha.com. 

Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo grąžinamų prekių gavimo. Jūsų pinigai bus grąžinami tokiu pačiu būdu, kokiu buvo atliktas mokėjimas už užsakymą, netaikant papildomo pinigų grąžinimo mokesčio. 

Prekių grąžinimo sąlygos: 

Norėdami grąžinti įsigytas prekės, įsitikinkite, kad: 

 • Prekės buvo įsigytos per paskutines 14 dienų 
 • Prekės yra originalioje, neatidarytoje ir kitaip nepažeistoje  pakuotėje 

Prekės, kurių negalima grąžinti: 

 • Prekės, kurių negalima grąžinti dėl jų prigimties, pavyzdžiui prekės, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs. 
 • Prekės, kurios netinkamos grąžinti dėl higienos priežaščių po prekės išpakavimo. 
 • Prekės, kurios po jų pristatymo, yra naudojamos su kitomis prekėmis (prekių mišiniai). 

Pasiliekamę teisę, atsisakyti grąžinti prekes, net ir tas, kurios atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus. 

Prekių grąžinimas 

Jūs prisiimate prekių grąžinimo riziką ir kaštus. Grąžinamas prekes siųskite šiuo adresu: 

Šv. Dvasios g. 6 - 16, 02102, Vilnius

Mes nesame atsakingi už prekių pažeidimus, įvykusius grąžinant prekes. Dėl to, siūlome rinktis saugų prekių siuntimo paslaugų teikėją. Negalėsime grąžinti pinigų, jeigu nepateiksite prekių įsigijimo kvito arba prekių pristatymo kvito. 

Kontaktinė informacija 

Jeigu turite klausimų dėl mūsų pinigų ir prekių grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu hello@matchapatcha.com